Play Tekli Ofis Kanepesi
Play İkili Ofis Kanepesi
Play Üçlü Ofis Kanepesi

Play Ofis Kanepesi Tekli, İkili ve Üçlü. İmalat ve Sipariş Bilgisi

Modüler olarak kullanabilecek olduğunuz gayet sade ve sağlam olan Play kanepe takımı sizer için 1. sınıf imalattır. Tekli ikili ve üçlü modelleriyle karşınıza çıkan play sağlam ve konforludur. Dilediğiniz renklerde ve adette sipariş verebilir dilediğiniz adrese isteyebilirsiniz.

Ofis kanepe takımlarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen kanepe takımlarımız 1 adet kullanma kılavuzu ile sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları