Firma Profili

TARİHÇE

Erma Ofis Koltukları 2006 yılının Ağostos ayında koltuk döşeme atölyesi olarak o zamanki ismi Erma Koltuk adıyla faaliyet göstermeye başladı.

 

2008 yılına geldiğinde ev döşemeciliği anlayışından vazgeçilerek yavaş yavaş Ofis Koltukları tamiri ve imalatı konusunda faaliyet gösterme fikri benimsendi. Firma ismi Erma Ofis olarak ofis koltuklarında tamir hizmeti ve özel imalat yapılmaya başlandı.

 

2009 yılında ise tamamen ev koltuklarıyla ilgili faaliyetlerimiz sona erdi sadece ofis koltukları imalatı ve tamiri firmamızın başlıca çalışma alanı oldu.

 

2011 yılında ise firmamız yaklaşık 150 modelle ilk koltuk modellerini piyasaya sunmuştur.

 

Günümüzde ise Erma Ofis Koltukları toplamda 1000 yakın koltuk modeliyle bireysel ve kurumsal koltuk imalatı ve satışı yapmaktadır.

 

Firmamız şuan hala ofis koltukları tamiri hizmeti vermekte ve tamir konusuna yeni müşteri ve dost kazanma platformu olarak bakmaktadır.

 

Aylık Koltuk İmalatı Grafiği

Cafe Koltukları 26%

Çalışma Koltukları 25%

Ofis Kanepeleri 12%

Ergonomik Ofis Koltukları 10%

Refakatçi Koltukları 8%

Makam Koltukları 6%

Yönetici Koltukları 5%

Bekleme Koltukları 3%

Diğer 5%

Misyonumuz

Erma Ofis Koltukları olarak başlıca hedefimiz kaliteli ve konforlu koltuklar üretmektir.

 

Tasarımı ve kalitesiyle her zaman farklı ürünlerle rakiplerimizin bir adım önünde olmak ve ülkemizin dünyaya açılan bir markası haline gelmek gelecek planlarımızdır.

 

Servis ve tamir kapsamında ciddi yatırımlarımızla birçok firmanın veremediği düzeyde kaliteli ve hızlı servis ve tamir hizmetimizle farklı müşteri potansiyellerini de firmamıza kazandırmak.

 

İnternet platformlarını rakiplerimize oranla çok daha etkin bir şekilde kullanarak bireysel ve kurumsal müşterilere her yoldan ulaşmak.