Power Ergonomik Ofis Koltuğu
Power Ergonomik Çalışma Koltuğu
Power Ergonomik Misafir Koltuğu
Power Ergonomik Bekleme Koltuğu

Power Ergonomik Ofis Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Ergonomik ofis koltuklarında kaliteli ve ekonomik bir çözüm: Power! Fileli koltuk modellerimizden power ergonomik ve ortopedik ofis koltuğumuzu dilediğiniz renklerde imal ettirebilir başlıklı ya da başlıksız, misafir ya da bekleme modellerinden dilediğiniz birine ya da takım olarak hepsine sahip olabilirsiniz.

Ergonomik Ofis koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen ergonomik ofis koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları