Chrome Yönetici Koltuğu
Chrome Çalışma Koltuğu
Chrome Misafir Koltuğu
Chrome Bekleme Koltuğu

Chrome Yönetici Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Tasarımı ve konforuyla öne çıkan Chrome Yönetici Koltuk Takımı dilediğiniz renklerde ve adette imalat ile karşınızda. Takım olarak ya da tekil olarak satın alabilecek olduğunuz Chrome , yönetici koltuğu, çalışma koltuğu, misafir koltuğu ve bekleme koltuğu versiyonları ile firmamızda sizleri bekliyor.

Ofis yönetici koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teChrome alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen yönetici koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları