Elf Bar Taburesi
Elf Bar Sandalyesi

Elf Bar Taburesi ve Bar Sandalyesi İmalat ve Satınalma Bilgileri

Sağlamlığı ve tasarımıyla ön plana çıkan tabure modellerimizden Elf bar taburesi ve bar sandalyesi çeşitleriyle karşınızda. Krom ayaklı ve krom aksesuarlı ya da standart aksesuarlı bir şekilde imal edilmektedir. Dilediğiniz renklerde deri ya da kumaştan üretilir.

Tabure modellerimiz tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz tabureler adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen tabureler 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve tabure modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları