Seray Refakatçi Koltuğu
Seray Yataklı Refakatçi Koltuğu
Seray Bazalı Refakatçi Koltuğu

Seray Refakatçi Koltuğu İmalat ve Satınalma Bilgisi

Seray refakatçi koltuğu tek kişilik ya da çift kişilik yatak olabilen hatta özel ölçülerde imal edilebilen hasta refakatçi koltukları arasında sağlamlığı ve kalitesiyle Türkiyenin en iyi ürünüdür. Üretildiği hammaddeler tamamen yerli imalat ve 1. sınıftır. Dilediğiniz adetlerde ya da ölçüler de imal ettirmek için lütfen arayınız.

Refakatçi koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen refakatci koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları