Mira Refakatçi Koltuğu
Mira Tv Koltuğu
Mira Yataklı Refakatçi Koltuğu

Mira Refakatçi Koltuğu İmalat ve Satınalma Bilgisi

Mira refakatçi koltuğu tek kişilik ya da çift kişilik yatak olabilen hatta özel ölçülerde imal edilebilen hasta refakatçi koltukları arasında sağlam bir koltuktur. Sırt bölgesi yarı açılır konumdayken Tv istiraht koltuğu da olan Mira sağlam ve kaliteli bir refakatçi koltuğudur. Dilediğiniz renklerde imal edilir Türlkiyenin her yerine gönderilir.

Refakatçi koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen refakatci koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları