Hilal Refakatçi Koltuğu
Hilal Yataklı Refakatçi Koltuğu

Hilal Refakatçi Koltuğu İmalat ve Satınalma Bilgisi

Hilal refakatçi koltuğu tek kişilik yatak olabilen bir koltuktur. Standart üretim sırt minderi ile konforlu bir oturum sağlayan hilal aynı zamanda dekoratif şık bir koltuktur. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden imal edilmektedir.

Refakatçi koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen refakatci koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları