Siirt Geneli Ofis Koltukları Parçaları Satışı ( Mekanizma, Amortisör, Yıldız Ayak, Tekerlek )

Ofis Koltuklarınız yedek parçalarında arıza mı var? Ya da kurumsal olarak adetli koltuk aldınız fakat yedek parçasını bulamıyor musunuz? Firmamız bu noktada sizlere net çözümler sunuyor. Tüm Siirt geneli yedek parça temini İstanbul merkezli firmamızca adresinize gönderilir, ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Her türlü ofis koltuğu mekanizma, amortisör, yıldız ayak ve tekerlek satışı mevcut olup netleştirildikten sonra adresinize gönderilir.

Özel firmaların özel yedek parçaları için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Yedek parça resim ve ölçülerini bizlere gönderiniz. Sizlerin arayıp ta bulamadığı birçok mekanizma, amortisör yıldız ayak ve tekerlek çeşidi biz kendi bağlantılarımızla bulup sizlere gönderelim, sizlere de hizmetin rahatlığını yaşamak kalsın.

Daha detaylı bilgi ve servis kaydı için lütfen arayınız : 0532 707 99 63

 

Mekanizma, Amortisör, Yıldız Ayak, Tekerlek Çeşitleri

Büro koltuk mekanizmalarında, amortisör, yıldız ayak ya da tekerleklerinde onlarca çeşitle hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki listeden sizlere ait yedek parçanın seçimini yapın ve bizlerden isteyin. 2 gün içerisinde Türkiye'nin her yerinden sizlere gönderelim.

Lütfen bizleri tavsiye ederek paylaşınız kaliteye herkes ulaşsın :