Vista Tekli Ofis Kanepesi
Vista İkili Ofis Kanepesi

Vista Ofis Kanepesi Tekli ve İkili. İmalat ve Sipariş Bilgisi

Konforlu ve göz alıcı bir kanepe takımı olan Vista, tekli ve ikili olarak karşınızda. Ayarlanabilir bel bölgesi ile ergonomik ve konforlu bir oturma sağlayan Vista, elit ofis ve işyerleri için mükemmel bir üründür. Dilediğiniz renklerde kumaş ve deriden imal edilmekte ve dilediğiniz yere gönderilmektedir.

Ofis kanepe takımlarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen kanepe takımlarımız 1 adet kullanma kılavuzu ile sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları