Piatto Tekli Ofis Kanepesi
Piatto İkili Ofis Kanepesi

Piatto Ofis Kanepesi Tekli ve İkili. İmalat ve Sipariş Bilgisi

Konfor, ihtişam, dayanıklılık ... Ne ararsanız Piatto kanepe takımında herşey var. Modern ve elit ofisleriniz için göz alıcı bir kanepe takımı olan Piatto tekli ve ikili modelleriyle hizmetinizde. Dilediğiniz renklerde kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde imal ettirebilir ve dilediğiniz adrese teslim alabilirsiniz.

Ofis kanepe takımlarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen kanepe takımlarımız 1 adet kullanma kılavuzu ile sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları