Candy Tekli Ofis Kanepesi
Candy İkili Ofis Kanepesi

Candy Ofis Kanepesi Tekli ve İkili. İmalat ve Sipariş Bilgisi

Candy ofis kanepe takımı gayet güzel ve sadedir. Minimal tasarımı ve maksimum oturma ergonomisi ile kuçük fakat büyük işler başarmaktadır. Oturma ergonomisi gayet konforludur. Sağlam iskeleti sağlam ayaklar ile taçlandırılmıştır. Dilediğiniz renklerde imal edilmekte ve adresinize gönderilmektedir.

Ofis kanepe takımlarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen kanepe takımlarımız 1 adet kullanma kılavuzu ile sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları