Prestige Ahşap Makam Koltuğu
Prestige Ahşap Çalışma Koltuğu
Prestige Ahşap Misafir Koltuğu
Prestige Ahşap Bekleme Koltuğu

Prestige Ahşap Makam Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Prestige ofis makam koltuğu ahşap modeliyle karşınızda. Makam koltuğu, çalışma koltuğu, misafir ve bekleme koltukları olarak takım bazında tasarlanmıştır. Prestige Makam Koltuğu takımına ya da dilediğiniz herhangi bir alt modele sahip olabilirsiniz.

Ofis makam koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipraiş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen makam koltuklarımızda 1 adet kullanma klavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu klavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Klavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları