Plus Ahşap Makam Koltuğu
Plus Ahşap Çalışma Koltuğu
Plus Ahşap Misafir Koltuğu
Plus Ahşap Bekleme Koltuğu

Plus Ahşap Makam Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Plus düz kontra zemin üzerine yerleştirilen minderlerden ergonomik bir oturma tasarımı yapılarak elde edilmiştir. Plusun makam koltuğu, çalışma koltuğu, misafri ve bekleme koltuğu modelleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Ofis makam koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipraiş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen makam koltuklarımızda 1 adet kullanma klavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu klavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Klavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları