Lusso Makam Koltuğu
Lusso Çalışma Koltuğu
Lusso Misafir Koltuğu
Lusso Bekleme Koltuğu

Lusso Makam Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Lusso makam koltuğu 1. sınıf imalattır ve gelenekçi yapısıyla ağır makam koltukları grubuna girer. Kapitoneli yapısı ile her daim göz alıcı olmuştur ve şimdi sizlere çalışma, misafir, bekleme ve makam koltuk modelleriyle firmamızca ulaştırılmaktadır.

Ofis makam koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen makam koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları