Ofis Koltuklarında Tamir & İmalat & Satış & Yedek Parça Değişimi

Levent geneli ofis koltukları tamiri, kumaş deri değişimi, mekanizma, amortisör, tekerlek ya da yıldız ayak 8örümcek /ahtapot ayak ) değişimi firmamızca tecrübeli servisler ile günübirlik olarak garantili bir şekilde tamir edilmektedir. Ofis koltukları adı altında: makam koltukları, çalışma koltukları yönetici koltukları, fileli koltuklar, ergonomik ofis koltukları, cafe koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları ve personel koltukları tamiri kumaş deri değişimi ve yedek parça değişimi firmamızca yapılmaktadır.

Biz ofis koltukları tamirini sizlerle tanışmak sizleri de firmamızın müşteri arasına koymak için bir fırsat olarak yapıyoruz. Çünkü bir çok firma sattığı koltuğun teknik desteğini yedek parça gereksinimini karşılayamazken firmamız gerek ofis koltukları imalatı ve satışı gerekse de satış sonrası ilgi ve alakasıyla müşteri memnuniyetinde yeni anlayışı sizlere yaşatmak arzusundadır. Bu bizim büyüme politikamızın temel taşıdır.

Daha detaylı bilgi ve servis kaydı için lütfen arayınız : 0532 737 13 28

Ofis Büro Koltukları Kumaş / Deri Değişimi, Yenileme Hizmeti

Büro koltuklarınızın kumaşı ya da derisi mi eskidi? Süngerin de mi problem var? Kırığı döküğü mü var? Koltuklarınız çöp olmasın. Tamir konusunda uzman olan firmamızda koltuklarınızı modernize edip tekrar hizmetinize sunuyoruz.Üstelik bunu da garantili yapıyoruz. Dediğimiz gibi biz ofis koltukları tamirini sizleri tanımak sizleri de firmamızın müşterileri arasına katmak için bir fırsat olarak görmekte ve her işimiz olduğu gibi bunu da layığıyla yapma çabası içerisindeyiz.

Lütfen bizleri tavsiye ederek paylaşınız kaliteye herkes ulaşsın :