Erenköy Ofis Koltukları Tamircisi Erenköy Ofis Koltukları Tamiri

Erenköy'de Ofis Koltukları Tamiri, Kumaş Deri Değişimi ve Yedek Parça Firması

Erenköy de ofis koltukları tamiri, kumaş deri değişimi, mekanizma, amortisör, tekerlek ya da yıldız ayak örümcek /ahtapot ayak ) değişimi firmamızca tecrübeli servisler ile günübirlik olarak garantili bir şekilde tamir edilmektedir. Ofis koltukları adı altında: makam koltukları, çalışma koltukları, yönetici koltukları, fileli koltuklar, ergonomik ofis koltukları, cafe koltukları, ofis kanepeleri, toplantı koltukları ve personel koltukları tamiri kumaş deri değişimi ve yedek parça değişimi firmamızca yapılmaktadır.

Biz ofis koltukları tamirini Erenköy'de sizlerle tanışmak sizleri de firmamızın müşteri arasına koymak için bir fırsat olarak yapıyoruz. Çünkü bir çok firma sattığı koltuğun teknik desteğini yedek parça gereksinimini karşılayamazken firmamız gerek ofis koltukları imalatı ve satışı gerekse de satış sonrası ilgi ve alakasıyla müşteri memnuniyetinde yeni anlayışı sizlere yaşatmak arzusundadır. Bu bizim büyüme politikamızın temel taşıdır.

Daha detaylı bilgi ve servis kaydı için lütfen arayınız : 0532 737 13 28

ofis koltuk döşemecisi

Erenköy'de Ofis Koltukları Tamiri Yapan Firmamızın Servis Sistemi

Bozulan tamir ihtiyacı duyulan ofis koltuklarınız firmamızca garantili olarak günlük servislerle tamir edilmektedir. Ofis koltuklarınızın amortisörü, mekanizması, yıldız ayakları ve tekerlekleri gibi yedek parça tamirleri ve tedariği firmamızca anında kendi işyerinizde değiştirilir, teslim edilir. Ayrıca ofis koltuklarınızın kumaşları ya da derileri de yüz değişimine tabi olarak garantili bir şekilde döşenmektedir. Ofis koltuklarınızın kumaşı ya da derisi birebir orjinal kalıplarla kalıplandırılmakta sonra da döşenmektedir. Yapılan tüm tamir işleri garantimiz altında faturalıdır. Erenköy ofis koltukları tamiri

Lütfen bizleri tavsiye ederek paylaşınız kaliteye herkes ulaşsın :

Erenköy de Ofis Koltuklarını Tamir Ettiğimiz Firmalar - Referanslar