Sera Personel Çalışma Koltuğu
Sera Misafir Koltuğu
Sera Bekleme Koltuğu

Sera Çalışma Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Yıllardır test edilen ve güvenle kullanılan Sera ofis çalışma koltuğumuz alt modelde ve takım bazında imalatımız ile karşınızda. Eğer sağlam ve uzun yıllar sizlere hizmet edecek bir koltuk arıyorsanız Sera ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Ofis çalışma koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen çalışma koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları