Rimini Cafe Koltuğu
Rimini Cafe Sandalyesi
Modern Cafe Koltuğu Rimini

Rimini Cafe Koltuğu ve Alt Modelleri İmalat ve Satınalma Detayları

Tasarımıyla ön plana çıkan Rimini, gayet sağlam ve uzun ömürlüdür. Yumuşak minderi ile gayet hoş bir oturma ergonomisine sahip Rimini dilediğiniz renklerde imal edilmekte ve uygun ödeme koşulları ile adresinize gönderilmektedir.

Cafe koltuklarımız tamamen 1. sınıf imalattır ve sizlere özel üretilir. Dilediğiniz renk kumaş ya da deriden dilediğiniz adetlerde ürettirebilir ve Türkiyenin her yerinden adresinize teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz koltuklar adet ve iş yoğunluğumuza göre 1 ila 10 gün içerisinde üretilir ve paketlenerek adresinize gönderilir. Gönderilen cafe koltuklarımızda 1 adet kullanma kılavuzu sizlere ulaştırılır. İçeriğinde temizlenmesi ve yedek parçaları hakkında bilgileri bulunan bu kılavuz aynı zamanda firmamızca garanti belgesi olarak kabul görmektedir. Kılavuz üzerinde yazan tarih ve koltuk modeli baz alınarak garanti işlemi uygulanır. Garanti süremiz iki yıldır.

Bizleri tercih ettiğiniz ya da en azından bu ürünleri göz atıp bu yazdıklarımızı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Kaliteye ulaşmak herkesin hakkı!

Saygılarımızla :

Erma Ofis Koltukları